preloader

O firmie


O firmie Progres S.C.

 

Nasz firma istnieje na rynku usług budowlanych od 2010 roku. Przez lata braliśmy udział w wielu projektach zorientowanych na budowę domów jednorodzinnych, obiektów oraz polegających na wsparciu w zakresie prac przygotowawczych. Dynamiczny rozwój budownictwa, każdego dnia otwiera przed nami nowe możliwości, które chętnie wykorzystujemy w prowadzonych pracach. Doradzamy naszym Klientom, aby świadomie podejmowali różnego rodzaju decyzje dotyczące powierzonej nam budowy. Wysoka jakość, rzetelność i terminowość to podstawa, na której opieramy naszą codzienną pracę
Wykonujemy:

  • roboty ziemne,
  • zbrojarskie,
  • murarskie,
  • docieplenia elewacji,
  • dachy płaskie i spadziste,
  • roboty modernizacyjne,
  • adaptacyjne i wykończeniowe jak również prace hydrauliczne i elektryczne. 

Do realizacji naszych zleceń angażujemy wyspecjalizowane ekipy, dostosowując się do Państwa indywidualnych potrzeb. Wiemy, że budowa domu czy innego rodzaju obiektu wymaga współpracy wielu czynników, dlatego oferowane przez nas usługi są w pełni kompleksowe. Dzięki temu, że posiadamy możliwość zakupu materiałów budowlanych bezpośrednio od producenta, nasza oferta staje się o wiele bardziej konkurencyjna niż samodzielny zakup materiałów w hurtowni, czy sklepie budowlanym przez Klienta. 
Na życzenie klienta udostępniamy referencje.

Chcesz dowiedzieć się więcej?


507 162 212 KLIENT BIZNESOWY
510 667 741​ KLIENT INDYWIDUALNY

Skontaktuj się z nami i doradzimy najlepsze rozwiązanie!

Progres s.c.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij